Avrupa Devinden Galatasaray’ı Yıkan Haber!

Galatasaray’ın bonservisini almak için harekete geçtiği Arjantinli golcü Mauro Icardi’ye sürpriz bir talip daha çıktı.

GALATASARAY BONSERVİSİNİ ALMAK İSTİYOR

Mauro Icardi’nin Galatasaray’daki performansı yönetimi de harekete geçirdi. Sarı kırmızılı yönetim sezonun bitmesini beklemeden PSG ile masaya oturup Mauro Icardi için anlaşmak istiyor.

Nicolo Zaniolo’yu 15 milyon Euro’ya transfer eden Galatasaray’da Mauro Icardi için de yüklü bir bonservis bedeli gözden çıkarılacak. Icardi için başkan Dursun Özbek ve başkanvekili Erden Timur tüm şartları seferber edecek.

MILAN DA DEVREYE GİRDİ

Deneyimli futbolcu, performansıyla adınan söz ettirirken yeniden İtalya’da gündem oldu. İtalyan ekipleri golcü futbolcunun peşini bırakmazken yıldız futbolcunun eski takımı Inter’den sonra ezeli rakipleri Milan da Arjantinli yıldız için harekete geçti. Galatasaray’dan Zaniolo’yu da kadrosuna katmak için nabız yoklayan Milano temsilcisinin, PSG ile Icardi için bir görüşme yaptığı öne sürüldü. Başarılı santrforun önceliğinin İtalya Serie A’da oynamak olduğu da biliniyor.

Galatasaray ise sezon bitmeden Icardi’nin tapusunu alabilmek amacıyla düğmeye bastı. İki devi de bu transferde amansız bir rekabet bekliyor.